Bağlantıları atla

Yeni Nesil Yazılım Teknolojileri San. Tic. ve Ltd. Şti.

2015 yılında yenilikçi yazılımlar geliştirmek amacıyla kurulmuş ve ticari hayatına başlamıştır. 2016 yılında Doğalgaz sektörünün doğalgaz ölçüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Ölçüm Yönetim Sistemi otomasyonunu geliştirmiştir. 2018 yılında Su abone yönetim sistemleri yazılımını geliştirmiştir. Metal imalat ve satış sektörü için uygulama geliştirmektedir.

Misyonumuz: Müşterilerimizin sektörel ihtiyaçlarından doğan gerekliliklerini en iyi şekilde anlayarak onlara efektif ve yenilikçi çözümler sunmak. Etik değerlerin ve sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir, karlılık ve verimlilikle yazılımlar üreten, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz: Teknoloji, yetenek ve deneyimin birleşiminden doğan güçle çalışmak, daima gelişerek ve geliştirerek ilerlemek, her zaman yenilikçi yazılımlar üretmek, teknolojik gelişmelere en hızlı şekilde uyum sağlamak, metal sektörü için sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ERP geliştirme bu geliştirilen uygulamayı ürün haline getirme, ulusal ve uluslararası satışa sunmayı hedeflemektedir.

 

Adres/Telefon
Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı Eflak Caddesi No:177/4 İç Kapı No: 17
16310 Yıldırım / BURSA
0850 259 78 98

 

E-posta
info@yeninesilbt.com