Bağlantıları atla

Sampa Albatros Sibernetik ve Makine Ekipmanları A. Ş.

SAMPA ALBATROS Sibernetik ve Makine Ekipmanları A.Ş., 2022 yılında makine ve kalıp yapım teknolojisi alanında uzmanlaşmış, son teknolojileri kullanan ve 1994 yılında Samsun’da kurulmuş olan SAMPA Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.’nin makine ve kalıp ihtiyacını karşılayacak bir mühendislik şirketi olarak kurulmuştur. SAMPA’nın üretim prosesleri ve ürünleri optimuma ulaşmasını sağlamak için SAMPA’ya benzersiz çözümler sunmanın tek yoludur. En basit montaj fikstüründen en karmaşık makinenin tasarım ve üretimine kadar, SAMPA’nın yanında her zaman uzman ve aktif bir ekip vardır. SAMPA ALBATROS, makine-kalıp tasarım ve üretiminin dışında, kuruluşlundan itibaren eş zamanlı olarak da otomotiv yenileme pazarında yüksek arzı olan ya da temini güç ürünleri geliştiriyor ve çok yakın bir gelecekte bunları da seride üretmeye başlayacaktır. SAMPA, dünyanın en önemli noktalarında bulunan toplam 2.100 çalışanının getirdiği zengin birikimle 160 ülkeye ihracat yapıyor.

Vizyon: İnsana ve teknolojiye yapılan yatırımı ön planda tutarak yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu markalarımız ile dünyanın ağır vasıta yedek parça sektörünün lider markası olmak.

Misyon: Ağır vasıta yedek parça sektöründe; üretici ve tedarikçi kimliğimiz ile yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odağından ödün vermeden, müşterilerimize en geniş ürün alternatifini doğru fiyat ve hızla sunmak.

Ağır ticari araçlar için motor, süspansiyon kabini, elektrik sistemleri vb. dahil olmak üzere 24 farklı grupta 20.000’den fazla ürün üretiyoruz.

 

Çalışan sayısı: 4500+

Ciro: 315 Milyon Euro

Yıllık Ürün Satışı: 45.000 ton

Toplam Üretim Alanı:  150.000 m2

Ürün Yelpazesi:  60.000 ürün

Ar-Ge Yatırımları: 12,8 milyon euro

Ar-Ge Ekibi Üyeleri: 230+ Araştırmacı

İhracat Aralığı:  160 ülke

Ofisler ve Depolar:  18 ülke

12 milyon euro bir yatırımla 1.500 m2’lik alana kurulan, yüksek teknolojiye sahip araştırma ve geliştirme merkezimiz CAMP’te asla sona ermeyen yenilik arayışımızla gurur duyuyoruz.

Sampa, kurum içi inovasyonu zirveye çıkarmak hedefiyle şirketin yıllık cirosunun %2,5’ini CAMP’e ayırıyor.

Yüksek teknolojili ekipman, cihaz ve test makineleriyle donatılan CAMP, mühendis ve tasarımcılarından oluşan 198 kişilik ekibiyle sürekli yeni malzemeler ve yöntemler geliştiriyor.

 

Adres/Telefon
Minareliçavuş OSB Mahallesi 117 Sok. No: 23 Nilüfer/BURSA
0 224 908 04 04

 

E-posta
info@sampa-albatros.com