Bağlantıları atla

Quantum Vision&Analytics – Muhammet PAKYÜREK

Nesne tespiti ve takibi, görüntü işleme ve makine öğrenmesi alanlarında uluslararası bir tecrübeye sahip olan Quantum Vision&Analytics şimdi bu tecrübesiyle problemlerinize çözümler üretmeye başlıyor, 10 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de özel sektörde yapay zekanın ve yüksek teknolojilerin kurulmasına katkıda bulunuyor.

Quantum Vision&Analytics’in mantalitesi, öğrenciler, akademisyenler ve işin uzmanlarıyla birlikte sanayi – üniversite işbirliğine katkı sağlayacak şekilde herkesin güçlü yönlerini etkinleştirmektir. Spor analitiğinden akıllı video izleme güvenlik sistemlerine kadar çeşitli uygulamalarla görüntü verisi analizleriyle geniş bir yelpazedeki problemleri çözmek amaçlanmaktadır.

Quantum Vision&Analytics’in dört odak alanı şunlardır: Hızlı ve yüksek isabetli görüntü verisi elde etme, uygulamalı bilgisayarla görme, son teknoloji veri bilimi ve makine öğrenmesi.

Anahtar Kelimeler: Görüntü İşleme, Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi, Bilgisayarlı Görü

 

Adres/Telefon
Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı Bursa Teknik Üni. Mimar Sinan Yerleşkesi No: 177/4 İç Kapı No: 03 Yıldırım / BURSA
0541 480 2167

 

 

E-posta
quantumvisionanalytics@gmail.com