Bağlantıları atla

Geoacademy Danışmanlık Proje Mühendislik Yazılım Araştırma Geliştirme İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Geoacademy, 2022 yılında Doç. Dr. Eyübhan AVCI tarafından kurulmuştur. Firmamız, yeni nesil zemin iyileştirme malzemeleri ile problemli zeminlerin iyileştirilmesine yönelik çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmaların yürütülmesi kapsamında her türlü danışmanlık, proje, arazi uygulama ve AR-GE faaliyetlerinde bulunulmaktadır. Çalışma alanının kapsamını; heyelanlar, tüneller, barajlar ve yapı zeminlerinin iyileştirilmesi oluşturmaktadır.

Yapılacak çalışmalarda Doç. Dr. Eyübhan AVCI tarafından geliştirilen ve Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiş yerli ve milli iyileştirme malzemelerinden yararlanmayı öncelikli olarak kullanılmasını teşvik etmektedir. İlerleyen zamanlarda profesyonel bilgi ve tecrübesini kullanan profesyonel ekibi ile Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek sektöre yenilikçi düşünce yapısı ve sertifikalı ürünleri ile yeni ürünler ve birçok projeyi hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

 

Adres/Telefon
Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı Bursa Teknik Üni. Mimar Sinan Yerleşkesi No: 177/4 İç Kapı No: 123 Yıldırım / BURSA
0 507 465 63 36

 

 

E-posta
geoacademy.bt@gmail.com