Bağlantıları atla

F2F Bilişim Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Şirketimiz, küçük ve orta ölçekli işletmelerin karar verme süreçlerini geliştirmek, güvenli bir şekilde yeni pazarlara açılmalarını sağlamak ve maliyetlerini düşürmek amacıyla “Firmaya Özel Çözümler” sunan bir bilişim ve e-ticaret firmasıdır.

2016’dan beri Genç ve aktif ekibimizle teknolojinin sunduğu olanakları, dış ticaret ve e-ticaret deneyimimizle birleştirerek uygun maliyetlerle, hızlı, yaratıcı ve güvenilir web siteleri, e-ticaret platformları ve mobil uygulamalar geliştirmekte ve yönetmektedir. Müşterilerimizin ürettiği ürünleri ve sundukları hizmetleri dijital iletişim diliyle buluşturarak dünya çapında görünürlüklerini artırmaktayız. E-Ticaret alanında hızlı, esnek, ölçeklenebilir, entegre ve optimize edilmiş dijital platformlar tasarlayıp inşa etmekteyiz.

Yeni projemiz ve tescilli markamız olan Webkeller ile Kobilerimize hem yurtiçinde hem de yurtdışında dijital dünyada varlık göstermesini kolaylaştıran çözümler sunarak onları başarıya ulaştırmayı hedefliyoruz.

  • Yazılım
  • Web tasarım
  • E-ticaret
  • Mobil uygulama
  • E-ihracat

 

Adres/Telefon
Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı Bursa Teknik Üni. Mimar Sinan Yerleşkesi No: 177/4 İç Kapı No: 14 Yıldırım / BURSA
0 850 305 07 44

 

E-posta
info@f2fbilisim.com