Bağlantıları atla

END Çözüm Bilgisayar Yazılım Otomasyon Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

END Çözüm üretimde dijital dönüşüme hız verme ve yönlendirme tutkusuna sahip, yenilikçi bir teknoloji ekibi tarafından Ekim 2020 tarihinde Bursa’da kurulmuştur.

END üretim firmaları için, kaliteyi arttıran, maliyetleri düşüren, operasyonel randımanı iyileştiren ve işgücü verimliliğini arttıran yazılım ve çözümler sunarak dijital dönüşümü süreçlerini iyileştirir ve hızlandırır.

Üretim süreçlerindeki bilgi birikimi ile kapsamlı otomasyon ve endüstriyel yazılım geliştirme uzmanlıklarını aynı çatı altında birleştiren END, müşterilerine esnek dijital çözümleri sunar.

Faaliyet alanları arasında, üretimde dijital dönüşüm, endüstriyel IoT (IIoT), enerji analiz ve yönetimi, üretim yönetim sistemleri (MES), makine öğrenimi, üretimde yapay zeka, kestirimci bakım ve kalite gibi tahmine dayalı analitik çözümler, arttırılmış ve sanal gerçeklik, robotik süreç otomasyonu, iş süreçleri otomasyonu vb. bulunmaktadır.

Kuruluşunun hemen ardından Tofaş, Bosch Rexroth, Erkurt Holding ve Türkün Holding ile dijital dönüşüm danışmanlığı ve yazılım projesi anlaşmaları imzalanmıştır.

Ayrıca firmanın PTC, IBM, Cisco, AWS, ve Microsoft ile iş ortaklıkları bulunmaktadır.

 

Adres/Telefon
Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Blv. Bursa Teknik Üniversitesi D Blok, Teknoloji Geliştirme Bölgesi No: 177 /4 İç Kapı N0: 103, Yıldırım/BURSA

 

 

E-posta
info@endcozum.com

 

 

Sosyal Medya
https://www.linkedin.com/company/end-solution