Bağlantıları atla

Dr. KOCHERS Hijyen Arge Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Dr KOCHERS A.Ş., çevre dostu kimyasallar ve polimerler üretimi konusunda faaliyet gösteren bir şirkettir. Prof. Dr. Hasan Basri KOÇER tarafından 2020 yılında Türkiye’nin ilk Hijyen Arge şirketi olarak kurulmuş ve Bursa TEKNOPARK’ta faaliyetlerine devam etmektedir. Dr KOCHERS’in en bilinen markalarından Resteril ®,insanları mikroplardan korurken çevreyi de koruyan doğal içerikli antibakteriyel hijyen ürünleri geliştirir, Veturel® ise hayvan sağlığına yönelik tedaviye yardımcı antialerjik ve antibakteriyel ürünleri tasarlar ve üretir.

Dr KOCHERS, üç aksiyona çok önem verir;

1) Re-aksiyonu; Tüm ürünlerini tasarlarken ReUSE (tekrar kullan) – ReCYCLE (geri dönüştür) – ReDUCE (azalt) aksiyonlarını dikkate alır. ReSteril ve Veturel bu şekilde doğmuştur.

2) Şeffaf içerik aksiyonu; Şeffaf içerik politikasını benimser ve Türkiye’de bir zorunluluk olmamasına rağmen tüm ürünlerinin içerik bilgilerini paylaşır.

3) Sağlıklı okullar aksiyonu; Sağlıklı bir hayatın, doğru kullanılan hijyen ürünleri ile mümkün olduğunu düşünür. Sağlıklı Okullar projesi ile Türkiye’nin farklı bölgelerindeki okullara hijyen ürünleri desteği sağlayarak binlerce çocuğa ve aileye ulaşır.

 

Adres/Telefon
Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Bulv. Bursa Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi No:177/4 İç Kapı No:16 Yıldırım/BURSA
0 850 255 55 00

 

 

E-posta
info@drkochers.com

 

 

Sosyal Medya
@resterilturkiye, @veturel