Bağlantıları atla

Depo Yazılım Ltd. Şti.

2018 Yılında Bursa’nın köklü tekstil firmalarından Modamızbir Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi mülkü olan modamizbir.com’un elektronik ticaret alt yapısını, şirketin ihtiyaçları doğrultusunda özel istek üzerine kodlamaya başlayan ekibimiz sonrasında depo lojistik yönetimi, Crm ve  Erp uygulamalarının yanı sıra banka, muhasebe, kargo ve pazaralanları gibi entegrasyonlarını yazarak modamizbir.com un türkiyenin öncü firmalarından biri haline gelmesine büyük katkı sağlamıştır. Bunun üzerine 10 Mart 2022 tarihinde DEPO YAZILIM Limited Şirketinin resmi kuruluşu gerçekleşmiştir.

Depo yazılım Limited Şirketi E-ticaret, E-ihracat, perakende canlı satış, Pazar alanı yazılımlarının yazılması ve bu yazılımlar ile oluşan ticaretin operasyon kısmı olan depo ve lojistik alanında ülkemizdeki eksikleri gidermek üzere yazılımlar geliştirmek bu yazılımları mekanik platformlara entegre ederek insan gücünü ve hata oranını minimum seviyeye indirmeyi hedeflemektedir.

Kodladığımız Shopiget isimli yazılımımızı her ülkenin diline uygun özellikte tasarlayıp tüm dünya pazarına hitap eden bir ihracat ürünü haline getirmek, Global bir geliştirici modülü kurgulayıp dünyanın her yerinden yazılımcıları sürece dahil etmek ekibimizin ana hedefleri arasında yer almaktadır. Gelecekte hem Türkiye’de hem diğer ülkelerde hesaplı, güvenilir üstelik yeni nesil  kodlama dilleri ile yazılmış hızlı çalışan E ticaret ve depo lojistik sistemimiz sayesinde işlerini büyüten binlerce mutlu firmaya destek vermek diğer hedeflerimizdendir.

BTÜ Teknoloji geliştirme bölgesinde yer alan arge merkezimizde BTÜ Öğretim elemanları ve diğer arge merkezleri ile işbirliğimiz sonucunda hedeflerimize ulaşmak için geliştirmeye devam edeceğimiz Shopiget Lojistik Yönetimi ve E ticaret isimli ürünümüz prototip seviyedeki versiyonu ile sektörün öncülerinden olan modamizbir.com da kullanılmaktadır.

Geliştirdiğimiz ürünümüz reel mağazalardaki hazır satış ve depo hizmetlerinden sanal mağazalardaki mesafeli satış ve depo hizmetlerine ülke içi ticaretten ülkeler arası ticarete kadar birçok faaliyet alanına sahiptir.

Anahtar Kelimeler: e-ticaret, depo yazılımı, lojistik yazılımı, e ticaret yazılımı, b2b, b2c, c2c, ihracat yazılımı

 

Adres/Telefon
Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı Bursa Teknik Üni. Mimar Sinan Yerleşkesi No: 177/4 İç Kapı No: 12 Yıldırım / BURSA
0505 252 13 83

 

E-posta
info@depoyazilim.com

 

Sosyal Medya
https://www.linkedin.com/company/depo-yazılım